Hakkımızda

Firmamız,

Ekrem Ulubaş tarafından 1966 yılında su ve ısı izolasyonu malzemeleri satış ve uygulamaları ile faaliyete başlamıştır. O tarihten günümüze kadar sayısız projeleri en iyi hizmet ve kalite anlayışıyla konusunda uzman personelleri ile başarıyla tamamlamıştır. 1980’li yılların başında TÜPRAŞ‘ın bayiliğini alarak bitüm asfalt satışına başlamıştır. 1984 yılında gelişen inşaat ve yapı sektöründe piyasanın ihtiyacı olan yüksek kalitede su izolasyon malzemelerinin üretimine UKS markası altında Hadımköy’de kurulan fabrikamızda başlanmıştır.

İlk olarak beton ve harçlarda su geçirimsizlik katkı malzemesi olan İZOÇİM ve arkasından sektörden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda endüstriyel zemin kaplamaları, dış cephe kaplamaları, mantolama harçları, tamir harçları, tek ve çift kompenantlı su geçirimsizlik malzemeleri vb. diğer yapı kimyasal ürünlerini de üretim portföyüne katarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Son olarak 2008 yılında su yalıtım membranları üretimine başlayarak sektörün önde gelen üreticileri arasındaki yerini almıştır.

50 yıldır faaliyet gösteren firmamız her zaman en iyi hizmet, kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda üretimine ve çalışmalarına devam edecektir.

AR-GE LABORATUVARIMIZ

Konusunda uzmanlaşmış üstün teknik kadromuzla son teknoloji geniş donanıma sahip laboratuarımızda kalite kontrol ve yeni ürünler üretmek için mühendislerimiz AR-GE çalışmalarımızı titizlikle yapmaktadırlar.Hakkımızda

UKS Yapı Arama Butonu